Stylizacja i pielęgnacja

RÓŻNORODNOŚĆ STYLIZACJI I WYKOŃCZENIA DLA MĘŻCZYZN

Mocna pomada matowa.

Idealna do fryzur typu pompadour, flattop i quiff. rozetrzeć niezbędną ilość w dłoniach, aż staną się ciepłe, nałożyć na suche włosy, a następnie wystylizować dłonią lub grzebieniem do uzyskania pożądanego efektu.

Copse

Extra Strong Hold Pomade

GH_Styling-Grooming_Chapel.png

Świetnie nadaje się do nadawania formy, fryzur typu spikes czy krótkich włosów prowadzących. Odpowiednią ilość preparatu rozetrzeć w dłoniach aż zrobi się ciepły, a następnie nałożyć na suche włosy i uczesać je lub wystylizować fryzurę.

Chapel

Volume Up Pomade

best-seller-158885_960_720.png

Pasta na bazie wody, forma glinki, do każdego typu fryzury, specjalnie nadaje się do włosów delikatnych. Krótko rozetrzeć niezbędną ilość w dłoniach, nałożyć na suche lub wysuszone ręcznikiem włosy. Ułożyć według uznania, zapewnia naturalne utrzymanie włosów i matowe wykończenie.

Hangar

Rough Paste

MAGGOTS_rough-clay_600x600.jpg

Maggots

Rough Clay

Do wszystkich krótkich fryzur, bardzo dobra do delikatnych włosów. Odpowiednią ilość preparatu rozetrzeć w dłoniach i nałożyć na suche włosy. Dowolnie modelować. Zapewnia wyjątkowo mocną strukturę i matowe wykończenie

Woodcote

Glam Pomade

Pasta połyskliwa,  na bazie wody, idealna do zagęszczania włosów, nadająca im blask, również po nałożeniu COPSE. Rozetrzeć niezbędną ilość w dłoniach, nałożyć na suche lub wysuszone ręcznikiem włosy, a następnie wystylizować dłonią lub grzebieniem do uzyskania pożądanego efektu.

Żel na bazie wody, silne utrzymanie włosów, idealny do fryzur typu "jeż" i do zagęszczania krótkich włosów. Rozetrzeć niezbędną ilość w dłoniach, nałożyć na suche lub wysuszone ręcznikiem włosy, a następnie ułożyć według uznania.

Becketts

Shaper Gel

best-seller-158885_960_720.png

Luffield

Flexible Styling Srpray

Bardzo mocny spray do włosów nadający lśniące wykończenie. Rozpylić na wysuszone ręcznikiem włosy i wymodelować grzebieniem lub szczotką ewentualnie użyć jako wykończenie na suchych włosach.

best-seller-158885_960_720.png

Club

Defining Cream

Krem na bazie wody, nadaje się również do włosów długich. Rozetrzeć i rozgrzać niezbędną ilość w dłoniach, nałożyć na suche lub wysuszone ręcznikiem włosy, a następnie ułożyć według uznania. Lekko nabłyszczająca wspaniała do długich jak i krótkich włosów.

"Zawsze miał grzebień w tylnej kieszeni i czasami wtykał go we włosy, aby utrzymać go na miejscu. Jeśli robił coś takiego jak praca przy samochodzie. W przeciwnym razie włosy opadałyby mu na oczy! Myślę, że używał czegoś w rodzaju maści do włosów"

DAMON HILL