top of page
header_reisegroessen_holidays_600x600@2x

W drodze z 

Grahamem Hillem

Od teraz na żadnej wycieczce i w podróży nie może zabraknąć BRICKYARD, STOWE, ABBEY i ARNAGE. Czy to na wakacje, weekend czy podróż służbową - produkt w tzw. rozmiarze podróżnym doskonale sprawdzą się w walizkach i bagażu podręcznym. Ponieważ opakowanie o pojemności 100 ml jest nie tylko niezgodne z przepisami wielu linii lotniczych, ale także oszczędza miejsce w torbie podróżnej. Szampon, żel pod prysznic i balsam po goleniu - czego chcieć więcej? 

BRICKYARD_500-superfresh-shampoo_100ml_6

Brickyard
500 Superfresh Shampoo

Delikatny szampon odświeżający oraz regenerujący.

Delikatnie oczyszcza włosy, nie wysuszając ich. Do wszystkich rodzajów włosów. Zawiera pantenol, kofeinę i wyciąg ze srebrnej wierzby.

Włosy pozostają miękkie jak po odżywce oraz łatwe w modelowaniu. Niewielką ilość rozprowadzić równomiernie na włosach, a następnie umyć je. Dobrze spłukać.

ABBEY_refeshing-body-wash-100ml_vegan_iT

Abbey
Refreshing Hair & Body Wash

Delikatny żel pod prysznic zawierający nawilżający olejek z jojoby i odświeżającej mięty. Bardzo łagodny. Nie usuwa naturalnej powłoki lipidowej skóry. Niewielką ilość rozprowadzić równomiernie na wilgotnej skórze.

STOWE_wax-out-charcoa-shampoo-100ml_vega

Stowe
Wax Out Charcoal Shampoo

Szampon oczyszczająco pielęgnujący - szybko usuwający pomady i inne produkty do stylizacji.

Medycznie aktywny węgiel wiąże wszelkie pozostałości znajdujące się we włosach. Po nałożeniu pomady odczekać 5 minut, a następnie usunąć. Bardzo łagodny. Niewielką ilość rozprowadzić równomiernie na włosach, a następnie umyć je. Dobrze spłukać.

ARNAGE-face-baerd-balm_100ml_vegan_600x6

Arnage 
face & Beard Balm

Balsam relaksujący także po goleniu.

Chroni, odświeża i pielęgnuje skórę, sprawiając, że broda staje się gładka. Zawiera pantenol, miętę i argininę. Bardzo delikatny, uzupełniający lipidy balsam po goleniu do okolic twarzy i szyi oraz brody

bottom of page