top of page

Pielęgnacja wąsów - MOVEMBER


Listopad to miesiąc profilaktyki nowotworów męskich znany również jako Movember. Nazwa pochodzi od kolaboracji słów November (z ang. listopad) i Mustache (a ang. wąsy). Dlatego w listopadzie wiele mężczyzn nosi wąsy, aby rozpowszechniać powagę, jaką niosą za sobą nowotwory męskie. Mężczyźni mają dużo większą tendencję do ignorowania objawów chorób niż kobiety, dlatego ważnym jest, aby rozpowszechniać informacje na temat skutków, jakie może przynieść bagatelizowanie zdrowia. Kładziemy mocny nacisk na fakt, że nie ma żadnego wstydu w badaniu się, leczeniu lub w proszeniu o pomoc. Zachęcamy do przyłączeniu się do akcji i nie tylko do zapuszczenia wąsów, ale także do rozmowy z mężczyznami i szerzenia świadomości o powadze nowotworów i ich profilaktyki! Z okazji Movember poniżej znajdziecie kilka wskazówek i porad dotyczących pielęgnacji wąsów.


Przy goleniu wąsów, ważna jest precyzja, zachowanie symetrii i dokładne nawilżenie skóry i zarostu przed goleniem. Dlatego ważne jest, aby zastosować żel do golenia, który nada skórze elastyczność i nawilżenie. Graham Hill oferuje MALMEDY Shaving Gel, przeźroczysty żel do precyzyjnego golenia konturów.

Kluczem do odpowiedniego golenia, są wysokiej jakości akcesoria. Pędzel do golenia Graham Hill z uchwytem z żywicy i włosiem z włókien syntetycznych. Nadaje się do klasycznego golenia za pomocą mydła. Wysokiej jakości porcelanowa miseczka do golenia Graham Hill. Służy do mieszania pianki bądź mydła lub do nawilżania i zmywania pędzla podczas golenia. Dzięki praktycznego uchwytowi miskę można bardzo dobrze trzymać podczas użytkowania.


Zarost oraz skórę pod nim należy oczyszczać. Dlatego ważne jest, aby stosować produkt oczyszczający, jak RASCASSE Beard Wash Cleansing Powder, jest to proszek enzymowy, który tworzy delikatnie porowatą piankę oczyszczającą do twarzy i brody. Zawiera olejek z jojoby, olejek ze słodkich pomarańczy, olejek cedrowy i miętę, zapewniając świeżość, oczyszczenie i nawilżenie.

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page