top of page

The Band 2020

Od czasu sukcesu Beatlesów było jasne, że zespoły rockowe nie tylko wywołały rewolucję w przemyśle muzycznym. Zemdleni nastolatkowie wytyczyli ścieżkę wielu kapel - nie tylko na szczyty list przebojów, ale także na Olimp wyznacznika trendów. Brytyjskie zespoły rockowe ze swoim niepowtarzalnym stylem zawsze wzbudzały szczególną fascynację i rozwinęły się w prawdziwe ikony stylu. Charyzmatyczni członkowie zespołu są uwielbiani do dziś, a ich stylowy, a jednocześnie swobodny wygląd jest naśladowany cały czas. Szum wokół Brit Style jest wszechobecny!

Nasz wygląd kampanii "The Band" nawiązuje właśnie do tej fascynacji. Trzy bardzo indywidualne fryzury tworzą razem spójny wygląd brytyjskiego zespołu rockowego. Nowoczesna interpretacja doskonale komponuje się z marką GRAHAM HILL Cosmetics. Rezultatem jest rockowy styl Londynu. 

the-band_beauty_02_1280x1280.jpg

The Band - Brit Rock 

W The Band bardzo ważny jest indywidualny wygląd. Ważne jest też to, aby znaleźć i podkreślić swój własny styl. W przełożeniu na stylizację włosów: wykorzystano i specjalnie opracowano naturalną i bardzo indywidualną strukturę włosów. Wspólny element stylu we fryzurach wzmacnia charakter The Band. Zwłaszcza zespoły takie jak The Who, The Small Faces i wiele innych są szczególnie symboliczne dla tego wyglądu. We wszystkich trzech stylizacjach "The Band" widać różnorodność w ułożeniu włosów w kierunku czoła. 

the-band_beauty_01_1280x1280.jpg

Jak osiągnąć ten wygląd?

Produkty do stylizacji marki GRAHAM HILL Cosmetics pozwalają na optymalną realizację wyglądu - z maksymalną swobodą, fajnym designem i indywidualnością. HANGAR Rough Paste to idealna pasta dla naturalnie matowego wykończenia i elastycznego utrwalenia. Nadaje się do każdej struktury włosów! MAGGOTS Rough Clay zapewnia szorstkie kształty i mocny, matowy efekt - z silnym współczynnikiem przyczepności, które pozostaje zmienny. Kręcone, o "eleganckim wyglądzie" czy o mocnej teksturze: elastyczny spray do stylizacji LUFFIELD Flexible Styling Spray tworzy doskonałe wykończenie zawsze i wszędzie.

MAGGOTS_rough-clay_600x600.jpg
HANGAR_rough-paste_600x600.jpg
GH_Styling-Grooming_Luffield.png
the-band_beauty_bts_03_1920x1920.jpg
the-band_beauty_bts_02_800x800.jpg
the-band_beauty_bts_01_800x800.jpg
bottom of page