Golenie i odświeżanie

DELIKATNA PIELĘGNACJA BRODY DLA PRAWDZIWYCH GENTLEMANÓW

Wyjątkowo delikatne mydło do łagodnego golenia. Zwilżyć twarz i pędzle do golenia ciepłą wodą przed rozpoczęciem golenia. Spienić mydło pędzlem do golenia i namydlić twarz okrężnymi ruchami bez nadmiernego nacisku. Następnie ogolić twarz i dokładnie spłukać wodą.

best-seller-158885_960_720.png

Casino

Shaving Soap Bar

Mulsanne

Relaxing Beard Oil

Olejek do brody. Bardzo niewielką ilość należy nanieść na dłonie i wmasować w zarost.

Chroni przed wysuszaniem skóry i sprawia, że bokobrody są lśniące i gładkie. Zawiera olejek z jojoby. Nałożyć niewielką ilość na opuszki palców i wmasować w skórę pod brodą. Jednocześnie wmasowywać w brodę.

Mirabeau

After Shave Tonic

Tonik po goleniu. Lekki zapach oraz dezynfekująca formuła nadaje dobry ton codziennemu rytuałowi każdego dzentelmena.

best-seller-158885_960_720.png

Arnage

Face & Beard Balm

Balsam relaksujący także po goleniu.

Chroni, odświeża i pielęgnuje skórę, sprawiając, że broda staje się gładka. Zawiera pantenol, miętę i argininę. Bardzo delikatny, uzupełniający lipidy balsam po goleniu do okolic twarzy i szyi oraz brody

best-seller-158885_960_720.png

Rascasse

Beard Wash Cleansing Powder

Proszek enzymowy który tworzy delikatnie porowatą piankę oczyszczającą do twarzy i brody. Nałożyć odpowiednią ilość proszku na zwilżone dłonie, odwracając butelkę do góry dnem, rozpracować do uzyskania piany i wmasować w wilgotną brodę; pozostawić na krótko, a następnie dokładnie spłukać. Zawiera olejek z jojoby, olejek ze słodkich pomarańczy, olejek cedrowy i miętę.

"Mój ojciec miał oczywiście bardzo schludny wąs, który starannie przycinał. Nie było jeszcze pianek do golenia w puszkach, więc używał specjalnego mydła i pędzla wraz ze starą brzytwą"

DAMON HILL