top of page

Nowy Coleege look

Dostosowaliśmy wygląd amerykańskiego uniwersytetu z brytyjskimi wpływami i teraz prezentujemy nasze nowy motyw: THE COLLEGE LOOK.

Fryzury w stylu COLLEGE to klasyczne fryzury z krótkimi odcinkami na bokach i szyi oraz warstwowymi włosami na górze, które wydłużają się do przodu i wystają tuż nad brwiami. Krój jest dopracowany do perfekcji dzięki matowej i obszernej fakturze. W zależności od pożądanego rezultatu - czy to dobry uczeń, czy buntownik - polecamy pomadę CHAPEL Volume Up dla uzyskania matowego wyglądu, a dla dodatkowej objętości - HANGAR Rough Paste.

college_beauty_01_1920x1920.jpg

WARTO WIEDZIEĆ

Wygląd college'u ma swoje korzenie w sporcie uniwersyteckim w USA. Aby zaistnieć jako student i sportowiec, w czasie wolnym uczniowie również nosili odzież sportową z godłem uczelni.

Z biegiem czasu termin ten stał się synonimem czegoś poza sportem: doskonałości akademickiej, prestiżu, dziedzictwa i nowego, luźnego stylu, który zrewolucjonizuje amerykańską modę.

Nikt wtedy nie przypuszczał, że sportowe kurtki, swetry z dekoltem w serek, flanelowe spodnie, koszule zapinane na guziki i mokasyny staną się jednym z trendów par excellence. W przeciwieństwie do dwurzędowych garniturów z naramiennikami, które dominowały w latach przedwojennych, ludzie byli teraz ubrani stosunkowo swobodnie i wyglądali super fajnie.

Ten trend szybko rozwinął się również w Anglii i tutaj to mundurki szkolne, w połączeniu z ubraniami ulicznymi, stały się trendem.

CHAPEL_volume-up-pomade_neu.jpg
CHAPEL_volume-up-pomade_hover.jpg

Chapel
Volume Up Pomade

Świetnie nadaje się do nadawania formy, fryzur typu spikes czy krótkich włosów prowadzących. Odpowiednią ilość preparatu rozetrzeć w dłoniach aż zrobi się ciepły, a następnie nałożyć na suche włosy i uczesać je lub wystylizować fryzurę.

HANGAR_rough-paste_neu.jpg
CHAPEL_volume-up-pomade_hover.jpg
hangar_rough-paste_hover.jpg

Hangar
Rough Paste

Pasta na bazie wody, forma glinki, do każdego typu fryzury, specjalnie nadaje się do włosów delikatnych. Krótko rozetrzeć niezbędną ilość w dłoniach, nałożyć na suche lub wysuszone ręcznikiem włosy. Ułożyć według uznania, zapewnia naturalne utrzymanie włosów i matowe wykończenie.

ZA KULISAMI

College Look był doskonale zainscenizowany. Czy to przed typową londyńską ceglaną fasadą, czy w chłodnej, studyjnej atmosferze – fryzury były oczywiście głównym tematem sesji zdjęciowej. Rezultat zdjęć tego dnia: Kolejny look GRAHAM HILL, tak samo niepowtarzalny i przemyślany jak wygląd londyńskiej metropolii mody, z doskonałym połączeniem stylu i luzu. Ta nowoczesna interpretacja stylu Brit doskonale wpisuje się w aktualne trendy w męskim wyglądzie i jest obecnie bardzo poszukiwana w sezonie jesienno-zimowym.

college_beauty_bts_01_1920x1920.jpg
college_beauty_bts_02_800x800.jpg
college_beauty_bts_03_800x800.jpg
bottom of page