Nowy styl Casual

W CZASIE JESIENI NIE PATRZYMY TYLKO NA GRUBE DZIANINY I WYGODNE JEANSY. WAŻNE SĄ RÓWNIEŻ IDEALNY FRYZURY. 

Włosy stają się trochę dłuższe, a ich naturalna struktura i opadanie są podtrzymywane. Dozwolone jest przeczesywanie włosów kilka razy dziennie, ponieważ stylizacja jest tak samo elastyczna i zmienna jak pogoda w jesienny dzień. Nowa fryzura typu casual jest idealna na każdą okazję, niezależnie od tego, czy jest to smart casual, czy buisness casual - udane połączenie klasycznej fryzury i niewykończonego wyglądu umożliwia nie tylko swobodny wygląd, ale także schludny i poważny styl biznesowy. 

Swobodny wygląd doskonale zainscenizowany. Czy to [przed typową, londyńską fasadą z cegły, czy w fajnej atmosferze studia - stylowe fryzury były oczywiście głównym tematem sesji kolekcji. 

Rezultat dnia sesji" kolejny wygląd GRAHAM HIL. Tak charakterystyczny i zwięzły, jak wygląd modnej metropolii Londynu z doskonałym połączeniem stylu i chłodu. Ta nowoczesna inspiracja stylu brytyjskiego doskonale pasuje do obecnego ducha czasu dla męskiego wyglądu i jest obecnie bardzo poszukiwany w sezonie jesienno-zimowym. 

Jak wyglądać causal?

Luźne, swobodne 0 tyle terminów, ile jest stylów casual. Wygląd ten pasuje do każdego mężczyzny. Szczególnie poszukiwane są produkty teksturujące, które pozostają elastyczne i można je reaktywować w ciągu dnia. Lekko błyszczące wykończenie sprawia, że luźny look wygląda bardzo estetycznie.

CLUB_defining-cream593faffce9b35_600x600
CHAPEL_volume-up-pomade_600x600.jpg
GH_Styling-Grooming_Luffield.png

Mulsanne

Relaxing Beard Oil

PRODUKTY

Oczyszczanie i rewitalizacja

OBSŁUGA KLIENTA

GRAHAM HILL

GRAHAM HILL Men's Grooming Products - nowa linia produktów dla mężczyzn oddaje hołd brytyjskiemu gentlemanowi i kierowcy wyścigowemu - Graham Hill.

  • obraz_2021-02-11_114711
  • obraz_2021-02-11_114748
  • obraz_2021-02-11_114822

© 2017 Ekf24 sp. z o .o. 71-476 Szczecin ul. Wojciehowskiego 3