AKCESORIA DO GOLENIA

WYSOKIEJ JAKOŚCI AKCESORIA DO GOLENIA

beardbrush_600x600.jpg

Szczotka
Do brody

Masywna a jednocześnie lekka szczotka do brody wykonana z olejowanego drewna orzechowego z logo GRAHAM HILL. Z włosiem z dzika. 

Pędzel
Do golenia

Wysokiej jakości pędzel go golenia z uchwytem z żywicy i włosiem z włókien syntetycznych. Nadaje się do klasycznego golenia za pomocą mydła.

Trymer
Do strzyżenia włosów

Niemieckiej produkcji trymer wielofunkcyjny to zestaw do pielęgnacji dedykowany dla mężczyzn. Umożliwia usunięcie niechcianego owłosienia z różnych części ciała mężczyzny, a także stylizację włosów i zarostu. Tę drugą funkcję wspierają nasadki, które umożliwiają ustawienie zakresu cięcia . Trymer jest mały, poręczny i lekki, w ergonomicznej obudowie, dzięki czemu korzystanie z niego jest naprawdę przyjemne.

trimmer_scherenkopf_600x600.jpg

Głowica
Do trymera

Wyprodukowana w Niemczech z najwyższą precyzją wymienna głowica do trymera GRAHAM HILL. Jej budowa umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie.

Miseczka
Do golenia

Wysokiej jakości porcelanowa miseczka do golenia. Służy do mieszania pianki bądź mydła, lub do nawilżania i zmywania pędzla podczas golenia. Dzięki praktycznego uchwytowi miskę można bardzo dobrze trzymać podczas użytkowania. 

Clipper
Maszynka do strzyżenia

Niemieckiej produkcji Maszynka do włosów. maszynka jest solidna, mała i poręczna  w ergonomicznej obudowie, dzięki czemu korzystanie z niej jest naprawdę przyjemne.

Najwyższej jakości stal zapewnia długowieczność.

clipper_scherenkopf_600x600.jpg

Głowica
Do clippera

Wyprodukowana w Niemczech z najwyższą precyzją wymienna głowica do maszynki GRAHAM HILL. Jej budowa umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie.