top of page
header-overview-accessoires-t_1920x1920.jpg

AKCESORIA DO GOLENIA

WYSOKIEJ JAKOŚCI AKCESORIA DO GOLENIA

beardbrush_600x600.jpg

Szczotka
Do brody

Masywna a jednocześnie lekka szczotka do brody wykonana z olejowanego drewna orzechowego z logo GRAHAM HILL. Z włosiem z dzika. 

Pędzel
Do golenia

Wysokiej jakości pędzel go golenia z uchwytem z żywicy i włosiem z włókien syntetycznych. Nadaje się do klasycznego golenia za pomocą mydła.

Miseczka
Do golenia

Wysokiej jakości porcelanowa miseczka do golenia. Służy do mieszania pianki bądź mydła, lub do nawilżania i zmywania pędzla podczas golenia. Dzięki praktycznego uchwytowi miskę można bardzo dobrze trzymać podczas użytkowania. 

Trymer
Do strzyżenia włosów

Niemieckiej produkcji trymer wielofunkcyjny to zestaw do pielęgnacji dedykowany dla mężczyzn. Umożliwia usunięcie niechcianego owłosienia z różnych części ciała mężczyzny, a także stylizację włosów i zarostu. Tę drugą funkcję wspierają nasadki, które umożliwiają ustawienie zakresu cięcia . Trymer jest mały, poręczny i lekki, w ergonomicznej obudowie, dzięki czemu korzystanie z niego jest naprawdę przyjemne.

trimmer_scherenkopf_600x600.jpg

Głowica
Do trymera

Wyprodukowana w Niemczech z najwyższą precyzją wymienna głowica do trymera GRAHAM HILL. Jej budowa umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie.

Clipper
Maszynka do strzyżenia

Niemieckiej produkcji Maszynka do włosów. maszynka jest solidna, mała i poręczna  w ergonomicznej obudowie, dzięki czemu korzystanie z niej jest naprawdę przyjemne.

Najwyższej jakości stal zapewnia długowieczność.

clipper_scherenkopf_600x600.jpg

Głowica
Do clippera

Wyprodukowana w Niemczech z najwyższą precyzją wymienna głowica do maszynki GRAHAM HILL. Jej budowa umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie.

bottom of page